^Back To Top

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wybielanie zębów

Jest to metoda polegająca na działaniu odpowiednich substancji powodujących, że szkliwo zeba jest bardziej przezierne i daje efekt bieli. Do wybielania niezależnie od stosowanej metody używa sie specjalnych substacji, które w składzie zwykle zawierają związek tzw nadtlenek wodoru ,czyli popularna woda utleniona ale w wielokrotnie większym stężeniu.

Stosuje się również łagodne środki w postaci specjalnych past wybielających /dość czesto producenci nie podają składu chemicznego/ oraz bardziej stężonych roztworów pod kontrola lekarza stomatologa, stosowanie specjalnych lamp przyśpiesza działanie przeparatów stosowanych w gabinecie stomatologa.

Niezależnie od stosowanej metody pacjent powinien mieć świadomość, że po zabiegu wybielania może wystąpić nadwrażliwość zębów .

Przed takim zabiegiem powinien być wykonany skaling oraz zabieg piaskowania, wówczas efekt zabiegu jest zdecydowanie lepszy .

Oferuję wybielanie zebów specjalną LAMPĄ DO WYBIELANIA włoskiej firmy TECNO-GAZ. Lampa jest sterowana elektronicznie – kieruje czasem zabiegu, pauzami i wznawianiem zabiegu wybielania.

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Regionu Puszczy Białowieskiej.

Copyright © 2022. Wykonanie Jolanta Zachaj. Teksty i aktualizacja Andrzej Popow  All Rights Reserved.